Suzuki Celerio

A+ je lepší než A. Celerio.

Uvedením Celeria představuje Suzuki, coby expert na malá vozidla, kompakt ideálních rozměrů, který předčí vše, co od vozů kategorie A očekáváte.

Při zachování snadné manévrovatelnosti kompaktních vozů poskytuje Celerio nadstandardně prostorný interiér a objemem zavazadlového prostoru 254 litrů představuje dokonce premianta své kategorie. Nejlepším vozem ve své třídě je také nízkou hladinou emisí CO2.

Pyšní se novým motorem, novou převodovkou a nízkou spotřebou paliva. Všechny tyto ingredience jsou dodávány v elegantním, dynamicky stylizovaném balení, v mnoha barevných odstínech.

Hlavní znaky

Účelový design

Design Celeria je ztělesněním tří základních požadavků - dynamický vzhled, velkorysý vnitřní prostor a kvalita provedení. Ladná linie boku karoserie indikuje aerodynamickou propracovanost, zvláštní péče byla věnována zaoblení hran a promyšleným přechodům, jako je plynulé napojení čelních světlometů na sebevědomou masku chladiče.

Prioritou jste Vy

Kompaktnost je požadavkem doby - i tak je ale možné navrhnout vůz natolik promyšleně, že zůstane zachován dostatek prostoru pro řidiče i jeho spolucestující. Prioritou jste Vy!

Samozřejmostí zůstává výborná manévrovatelnost, daná kompaktními rozměry vozidla.

Objemný zavazadlový prostor

Celerio je lídrem ve své třídě co se týče velikosti zavazadlového prostoru, který díky optimálně navrženému zavěšení zadních kol činí celých 254 litrů!

Nízko položené dno kufru zajišťuje výbornou přístupnost, velkým benefitem je rovněž snadnost nakládání a vykládání zavazadel díky vysoko výklopným pátým dveřím.

Ekonomika provozu a nízké emise

Nově vyvinutý motor a převodovka s vysoce efektivní distribucí výkonu jsou přínosem pro dynamiku Celeria a především nízkou spotřebu paliva.

Nízká hmotnost vozidla spolu s aerodynamikou, propracovanou do nejjemnějších detailů, vyústily v dokonalý vůz s nejnižšími emisemi CO2 ve své třídě - pouhých 85 g/ km.

Pohodlí, obratnost, rozhled

Snadná manévrovatelnost je charakteristickým rysem nového Celeria.

Ke snadnému a bezpečnému ovládání ve městě přispívají vysoko umístěná sedadla, zajišťující řidiči nejen výborný, panoramatický výhled, ale i komfortní nastupování a vystupování.

Celerio