Suzuki Jimny

Interiér Suzuki Jimny

Zaměřeno na to, co je podstatné

Uvnitř Jimnyho není nic, co by Vás rozptylovalo od řízení. Stylově pojatý černý interiér je decentní a přitom vypadá atraktivně. Všechny ovladače jsou navrženy pro snadnou a jednoduchou obsluhu, kterou hravě zvládnete, i když si nasadíte pracovní rukavice.

Jimny

Funkční design

Jednoduchý a přímočaře pojatý design palubní desky dělá jen radost. Nestrhává na sebe pozornost křiklavými barvami, každý detail je ale promyšlený a pečlivě zpracovaný, aby Vás podpořil při cestách mimo zpevněné silnice.

Přístroje s permanentním podsvícením

Ve dne nebo v noci, na silnici i v terénu - přístroje jsou stále podsvícené, aby byly snadno čitelné. Jejich funkční design skvěle ladí s účelně pojatým interiérem.

Jimny

Řízení

Robustní systém řízení dává řidiči dobře pocítit, co se děje pod předními koly, přitom však do volantu nepřenáší velké rázy. Volant je potažený kůží, která je příjemná na dotek a zlepšuje dojem z interiéru. Výškové nastavení umožňuje seřídit polohu volantu v rozsahu 35 mm.

Dotykový displej

Dotykový displej multimediálního systému lze pohodlně ovládat i v rukavicích. Systém Smartphone Linkage Display Audio je vybaven 7palcovým displejem. Zařízení sdružuje audiosystém, navigaci a trojici rozhraní Apple CarPlay, Android AutoT a MirrorLinkT pro ovládání aplikací z chytrého telefonu přímo na displeji v autě.

Jimny Apple CarPlay

Apple CarPlay je dostupné v zemích uvedených na následujícím odkazu.
Pro více informací včetně výčtu modelů iPhone kompatibilních s Apple CarPlay jděte na web výrobce.
Apple, Apple CarPlay a iPhone jsou ochranné známky Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích.

Jimny Android Auto

Android Auto je dostupné v zemích uvedených na seznamu pod tímto odkazem.
Vyžaduje aplikaci Android Auto dostupnou přes Google Play a chytrý telefon kompatibilní se systémem Android aktualizovaným na verzi Android 5.0 Lollipop nebo vyšší. Více informací...
Android a Android Auto jsou ochranné známky Google LLC.

Jimny MirrorLink

MirrorLink™ - pro více informací navštivte: https://mirrorlink.com/.
MirrorLink™ je registrovaná ochranná známka Car Connectivity Consortium LLC.