Suzuki Jimny

Profi vybavení Suzuki Jimny

Sbalte si vše, co potřebujete mít u sebe

Ať už se proplétáte městskou džunglí, nebo vyrazíte mimo vyjeté cesty, Jimny Vám nabídne překvapivě štědrý vnitřní prostor a praktické schránky na všechny drobnosti, které si potřebujete vzít s sebou.

Jimny

Praktická schránka v zavazadlovém prostoru

Vezměte si s sebou všechno potřebné vybavení a buďte připraveni na každou možnost. Prakticky zařízený zadní prostor lze snadno zvětšit sklopením sedadel ve druhé řadě. Podlaha i zadní strany opěradel jsou obloženy bytelnými plastovými kryty, z nichž se snadno odstraní jakákoliv nečistota. Dokonale rovná plocha má pravidelný tvar, úhlopříčně zde můžete uložit i dlouhé předměty. Zabudované závity jsou navrženy pro použití užitečného příslušenství, jako jsou například příčky pro oddělení zavazadel nebo háčky, které zvyšují praktickou použitelnost vozidla. Elektrickou zásuvku v zadní části vozu můžete použít k napájení elektrických zařízení za jízdy nebo při práci za autem.

Jimny

Přihrádky v dosahu předních sedadel

Mějte všechno na dosah ruky. Do úložných prostorů si můžete odložit všechno možné, od telefonu po lahve s pitím. USB konektor a elektrická zásuvka poslouží k dobíjení telefonu a dalších zařízení. Madlo umístěné před spolujezdcem pomáhá při nastupování a vystupování v náročných podmínkách.