Suzuki Jimny

Výkon Suzuki Jimny

Síla pro Vaše nevšední cesty

Když řídíte Jimnyho a opouštíte asfaltový svět, to je opravdový pocit svobody. Jimny Vám umožní překonat mnoho překážek vždy s dostatečnou zásobou newtonmetrů a bezkonkurenční kombinací výkonu a průchodnosti terénem.

Nový motor 1,5 l

Jimny má síly vždycky dost. Jeho robustní atmosférický čtyřválcový motor o objemu 1,5 litru a výkonu 75 kW poskytuje vysoký točivý moment napříč širokým spektrem otáček. Protože je malý a lehký, dosahuje také nízké spotřeby paliva (kombinovaná spotřeba paliva je 6,8 l/100 km). Je spojen s pětistupňovou manuální nebo čtyřstupňovou automatickou převodovkou.

Jimny

Asistent rozjezdu do kopce (HHC)

Rozjeďte se snadno a zlehka, ať už je stoupání, ve kterém jste zastavili, jakkoli strmé. Dokonce i ve výrazném bočním náklonu Vám tento pomocník pomůže se rozjet bez nežádoucího couvnutí a Vy se můžete soustředit jen na to, co je před Vámi.

Asistent sjíždění svahů (HDC)

V náročném klesání stačí stisknout tlačítko a auto začne brzdit za Vás. Tento systém udržuje při jízdě z kopce stálou rychlost a plynulé tempo jízdy. Stačí tedy hlídat to, kam jedete, bez nutnosti šlapat na pedály brzdy nebo spojky.

Jimny

Elektronická uzávěrka diferenciálu (BLSD)

Projet blátem nebo sněhem nebylo nikdy snadnější. Pokud se na kluzkém povrchu začne protáčet některé z kol, automatické zásahy systému ESP zajistí, aby se síla od motoru dostala na ta kola, která Vás mohou táhnout dál. Díky přibrzďování protáčejících se kol Jimny snadno zvládne i ty nejnáročnější podmínky.

Jimny