Autosalon SUZUKI v Přerově

SERVIS

Informace

Náš autorizovaný servis vám nabízí dlouholeté zkušenosti v oblasti servisování vozů značky Suzuki. Naším cílem je neustálé zkvalitňování služeb pro naše zákazníky a jejich spokojenost.

Proč navštěvovat náš autorizovaný servis

  • KVALIFIKOVANÝ PERSONÁL - Jako autorizovaný servis máme mechaniky, kteří pravidelně prochází ŠKOLENÍM OD VÝROBCE. To je zárukou dodržování předepsaných pracovních postupů a eliminuje zdlouhavé hledání vhodného řešení, které jinak zaplatí zákazník.
  • KNOW HOW - Autorizovaný servis má nejlepší přístup k TECHNICKÝM NOVINKÁM a AKTUALIZACÍM SOFTWARU pro Vaše vozidlo.
  • VYBAVENÍ SERVISU - Jsme vybaveni SPECIÁLNÍM NÁŘADÍM a DIAGNOSTIKOU určené pro Vaše auto. To nám umožňuje provést práci rychleji a kvalitněji. Tedy pro Vás jako zákazníka ekonomicky nejvýhodněji
  • HODNOTA VOZU - Je podstatně vyšší, pokud je vůz servisován v autorizovaném servisu, má servisní historii a při následném prodeji tedy získá náš zákazník mnohem vyšší cenu za svůj vůz.
  • ZÁRUKA - Ručíme za naši práci, našim prostřednictvím získáváte také záruku výrobce na náhradní díly.
  • KALKULACE CENY - Vždy Vám PŘEDEM oznámíme očekávanou cenu za provedené práce, která je kalkulována na základě norem stanovených výrobcem. Toto Vám zaručuje provedení opravy v předepsaném čase dle předepsaných postupů. Neprovedeme žádnou práci, kterou byste předem neodsouhlasili.
  • ODBORNÉ PORADENSTVÍ - Vedeme detailní ZÁZNAMY o opravách provedených na Vašem autě, čímž můžeme přesně navrhnout práci, která by na Vašem voze měla být provedena.
  • NÁHRADNÍ DÍLY - Používáním originálních dílů se vyhnete možnosti, že Váš vůz byl opatřen levnými a nebezpečnými kopiemi originálních dílů dovezených z třetích zemí.
  • PROVOZNÍ NÁPLNĚ - Používáme prvotřídní, výrobcem doporučená MAZIVA, KAPALINY A CHLADÍCÍ MÉDIA, protože levné, nekvalitní oleje mohou způsobit předčasné opotřebení a poškození vozu.

Čekání na servis si můžete zpříjemnit v naší stylové restauraci, která nabízí bohatou nabídku jídel. Každý náš zákazník obdrží Dárkový poukaz na nápoj dle vlastního výběru a 5% slevu na jídlo. Při pravidelném navštěvování našeho autorizovaného servisu budete zařazeni do našeho věrnostního programu, kde můžete využívat řadu akcí a slev.

Na vaši návštěvu se těší servisní team společnosti Jiří Heinz s.r.o.