Suzuki Vitara

Suzuki Vitara

Tajemství je již odhaleno...

.. Na jaře příštího roku uvede Suzuki na trh svůj zbrusu nový model Vitara.

Její výroba bude zahájena na počátku roku 2015 v produkčních závodech Suzuki v maďarské Ostřihomi.

Na co se můžeme těšit?

Svým jménem odkazuje nová Vitara na proslulý off-road Grand Vitara, přichází ovšem se zcela novou koncepcí moderního univerzálního SUV, které ovládá stejně dobře silnici, jako Váš tablet.

Vstříc požadavkům doby přichází nová Vitara nejen s kompaktními rozměry a sportovně-užitkovým charakterem, ale i nabídkou špičkového systému pohonu všech kol Suzuki AllGrip. Vitara potěší vyspělými technologiemi, zaručujícími maximální bezpečnost a umožňujícími propojení s elektronickými zařízeními posádky. Majitelům umožňuje vyjádřit jejich osobnost prostřednictvím personalizace designu svého vozu.

Vitara Design Kompaktnost Objem kufru Šetrnost k přírodě Snadné řízení Video Vitara

Design

Moderní podoba SUV Suzuk

Již od samého uvedení v roce 1988 se model Suzuki Vitara vyznačuje citem pro stylový, městský design v kompaktním provedení s výbornými jízdními vlastnostmi nejen na silnici, ale i ve volném terénu. Nyní, po více než čtvrt století, se v obdobném stylu rodí zbrusu nová Vitara.

Přebírá nezaměnitelného ducha legendárních vozů Grand Vitara a Jimny a převtěluje jej do zbrusu nového designu drsných, robustních a aerodynamických rysů nové Vitary.

Vitara

Personalizace

Osobitá, stejně jako Vy

Mnoho barevných kombinací interiérových a exteriérových prvků Vám umožňuje vyjádřit vlastní pohled na svět. K dispozici budou pakety doplňků, jež Vitaru vzhledem přiblíží buď modernímu městskému crossoveru nebo drsnějšímu SUV, které je v terénu jako doma. Vybírat bude možné až z 16 odstínů barev včetně atraktivního, dvoutónového lakování karoserie a tří zcela nových odstínů laku.

Vitara

Úsporný provoz

Hospodárnost a nízké emise

Nová Vitara splňuje nejpřísnější požadavky na ekonomiku provozu. Základem hospodárnosti je nízká hmotnost vozidla, které bylo dosaženo hojným využitím lehké vysokopevnostní oceli v konstrukci karoserie. Palivo pomáhá šetřit také moderní technologie pohonu včetně nově vyvinuté šestistupňové automatické převodovky.

Nová Vitara ve verzi s pohonem předních kol a manuální převodovkou tak produkuje emise CO2 pouhých 123 g/km.

AllGrip 4x4

Inteligentní systém pohonu AllGrip a optimalizovaný tvar karoserie přispívají ke skvělým jízdním vlastnostem

Kola o velkém průměru, vysoká světlá výška vozidla a velké nájezdové úhly jsou nezbytným předpokladem pro úspěšné zdolávání obtížného terénu.

Pokud k tomu přidáte volbu jednoho ze čtyř režimů systému AllGrip, dosáhnete perfektního přizpůsobení vozidla povrchu, jízdním podmínkám a jízdnímu stylu.

Zvýšené bezpečí

Pokročilý systém navigace a konektivity

Plně integrovaný multimediální systém, umožňující propojení s chytrými telefony, rozšiřuje možnosti využití a nabízí pokročilé funkce navigace.

Mezi pokroková řešení nové Vitary patří systém Radar Brake Support, který prostřednictvím miniradaru pomáhá předcházet kolizím, případně zmírňovat jejich následky. Díky němu a dalším prvkům aktivní i pasivní bezpečnosti zaručuje Vitara maximální bezpečí posádky.

Vitara
Vitara Vitara Vitara
Vitara Vitara Vitara
Vitara Vitara Vitara
Vitara Vitara Vitara
Vitara Vitara Vitara
Vitara Vitara Vitara
Vitara Vitara Vitara
Vitara Vitara Vitara